txLastArticles

10.07.2012
Týžďňová akcia
land roverAk si kúpite u nás Range Rover za 99 999,00 €, dostanete strešný nosič zdarma.
Ponuka vozidiel Land Rover Nitra

Range Rover Evoque už od 35 469,- € s DPH. Mesačná splátka už od 779,- € s DPH.
 

Land Rover Discovery 4 už od 48 667,- € s DPH. Mesačná splátka už od 1 058,- € s DPH.
 

Land Rover Freelander 2 už od 27 310,- € s DPH. Mesačná splátka už od 605,- € s DPH.

Range Rover Sport už od 58 526,- € s DPH. Mesačná splátka už od 1 335,- € s DPH.

Range Rover Evoque v podaní Project Kahn
Novinka z dielne britskej automobilky Land Rover, nový Range Rover Evoque, ešte ani nie je v predaji a už si na neho brúsi zuby tuningová spoločnosť Project Kahn v spolupráci s Cosworthom.

range rover evoque

BRATISLAVA 10. decembra (WEBNOVINY) - Range Rover Evoque príde do predaja v lete. Vzápätí na to chce byť Project Kahn schopný ponúknuť svojim zákazníkom upravenú verziu tohto vozidla. O vonkajšiu vizáž a úpravu interiéru sa postará vyššie menovaná spoločnosť Project Kahn. Veľa o aute zatiaľ nevieme, ale malo by dostať širšie blatníky a ešte väčšie kolesá s nízkoprofilovými pneumatikami, ktoré pripravia Evoque o jeho schopnosti v teréne. Na ceste by sa však mal cítiť ešte lepšie a to aj vďaka úprave podvozka.

Atraktívne dvojfarebné prevedenie karosérie s obrovským nápisom naznačuje, kto sa bude starať o úpravu motora. Pod kapotou bude pravdepodobne benzínový dvojliter EcoBoost prepĺňaný turbodúchadlom, ktorý v sériovom prevedení disponuje výkonom 177 kW (240 k). Potom, čo sa s ním pohrajú špecialisti z uznávanej spoločnosti Cosworth, jeho výkon určite narastie. Do akej miery zatiaľ nie je známe.

zdroj: webnoviny.sk


Späť k článkom